Co patří do základní výbavy každého automobilu a ještě to musíte mít navíc v náhradní kapsičce? Ano, jsou to autožárovky. Autožárovky dáváte na přední světla, patří také do zadních světel a v neposlední řadě je musíte mít i v náhradní výbavě, protože kdyby se vám náhodou stalo, že vám některá z nich zhasne, pak ji musíte okamžitě vyměnit. Podle zákona se u nás musí každý den a každou hodinu, ať je den nebo noc, svítit světly. Buďto můžete mít rozsvícená světla pro denní svícení nebo obrysová. V České republice je musíte mít zapnutá pokaždé, když usednete do automobilu. Denní svícení, stejně tak jako noční je povinné https://www.lightpark.cz/autozarovky/.

žárovka do auta

Autožárovky jsou důležitou součástí každého automobilu. Patří do základní výbavy a hrají velice významnou roli. Nejenom, že bychom bez nich neviděli na cestu, ale v noci bychom mohli způsobit zmatek na silnici nebo dopravní nehodu. Na silnicích zkrátka musíme vidět na cestu a také musíme být viděni, proto dbejte zvýšené pozornosti při výběru kvalitní autožárovky.

Mezi hlavní výrobce se řadí Osram

Světový přední automobilový výrobce žárovek. Působí na trhu již sto let.
Produkty značky Osram jsou vysoce kvalitní spolehlivé a bezpečné. Budou vám sloužit po dlouhou dobu, protože mají dlouhou životnost, lehce se neopotřebují a zároveň jsou stále inovativní. Produkty přichází na trh v různých produktových řadách. Můžete si vybírat z produktových řad:

bmw

OSRAM Original
– základní řada. Bez zbytečností kolem, zkrátka jednoduchá, kvalitní a dobrá základní řada.
OSRAM Ultra life   
– Autožárovky se zvýšenou životností. Pokud se vám zdá, že pořád měníte žárovky ve vašem vozidle, pak pro vás bude tato řada nejvhodnější.
OSRAM Cool Blue Intense
– Autožárovky imitují světlo xenonové výbojky. Světlo vypadá záměrně jako modré.
OSRAM Silverstar 2.0
OSRAM Nightbreaker Unlimited
OSRAM Nightbreaker Laser
– Poslední největší hit jejich výrobků. Osram uvedl na trh tuto nejnovější inovativní řadu, která na trhu nemá konkurenci. Jedná se o nejvýkonnější autožárovky ze všech značek.

Ohodnoťte příspěvek